Witamy w Świecie Prima Zdrowie

Marka Prima Zdrowie to nowość na rynku suplementów diety i zdrowego odżywiania. Stale powiększamy naszą ofertę, dbając o to, by nasze produkty były jak najbardziej wartościowe i w stu procentach ekologiczne. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi dostawcami, aby zapewnić najwyższą jakość i szeroką gamę artykułów. Nasze w pełni naturalne suplementy, wytwarzane w Egipcie esencjonalne oleje roślinne oraz zdrowe i orzeźwiające soki zyskują uznanie coraz większej liczby klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prima Zdrowie, to również sklepy stacjonarne, gdzie dostępne są wszystkie produkty marki własnej oraz inne naturalne produkty takie jak: żywność ekologiczna, produkty bezglutenowe, naturalne kosmetyki i wiele innych.

o nas

Nowoczesne centrum logistyczne

magazyn

Posiadamy własne, nowoczesne centrum logistyczne. Naszą pracę wspomagają liczne rozwiązania IT, a  doświadczony zespół obsługi zamówień oraz profesjonalny dział obsługi Klienta zadba o sprawną realizację Twoich zakupów.

Paczki wysyłane są przez sprawdzone firmy transportowe. Oferujemy różne sposoby dostawy, zależnie od potrzeb Klienta możemy wysłac paczkę kurierem do Twojego domu lub do wskazanego punktu odbioru (placówki pocztowe, sklepy Żabka lub stacje Orlen).